Контакти

(096) 499-23-23
info@piros.com.ua

Ліцензія АЕ №190791 від 25.12.2012 року безстрокова. Дата видачі ліцензії 27.12.2012 року


Акція

Наші партнерські магазини


Головний склад:
м. Рівне, вул. Кіквідзе 8
тел. для довідок: (096) 499-23-23
тел. для замовлення: (067) 946-78-01


м. Сарни,вул. Просвіти 13,
(напроти музею)


м. Костопіль, вул. Грушевского 29
тел.: (096) 303-76-25
тел.: (096) 499-23-23


м. Дубно, вул. Грушевского 110А
тел.: (096) 499-23-23
тел.: (096) 831-24-55


м. Нетішин, вул. Курчатова 6
тел.: (067) 742-81-34


Торгові марки:


ТМ Агенція свято
ТМ Золотой дракон
ТМ Феэрия
ТМ Maxsem
ТМ Gelios

Послуги

Підписка

ви не ввели e-mail

e-mail введений некоректно

введений e-mail вже підписаний на розсилання

введений e-mail відсутній у базі даних

зачекайте...

e-mail успішно підписаний на розсилання

e-mail успішно видалений

ПОСЛУГИ

Вашій увазі пропонуються наступні види феєрверків:


Наземний феєрверк являє собою композицію з піротехнічних виробів, працюючих від рівня землі або на невеликій висоті від неї.

  • Колеса різних розмірів, що розкидають іскри з різноманітними ефектами - зі зміною кольорів, тріском, шипінням або свистом;
  • Статичні (наприклад: решітка, віяло, зірка) і динамічні (наприклад: горизонтальні і вертикальні колеса, млин, діадема) фігури;
  • Написи, символи і логотипи - це зображення, які розташовуються на висоті 20-30 сантиметрів від рівня землі і складаються з яскраво палаючих різнокольорових піроелемент - Контурних свічок. Рекомендована висота букв, що забезпечує максимальну видовищність становить від 1,5 і більше метрів.

Парковий феєрверк відстрілюється з використанням салютних установок різного калібру та принципу роботи. Це піротехнічні вироби, що стріляють як вертикально вгору, так і у вигляді віяла; так само використовуються «S» -образні, «Z-образні» і «V-образні» салютні установки, в яких траєкторія вильоту піроелемент нагадує відповідні букви англійського алфавіту. Висота вильоту піротехнічних зарядів в парковому феєрверку зазвичай не перевищує 80 метрів.


Висотний феєрверк відстрілюється з використанням професійних піротехнічних виробів - люсткугелей різного калібру (від 75 мм до 200 мм). Висота вильоту піроелемент у висотному феєрверку від 80 м і вище. При демонстрації висотних феєрверків ми використовуємо найрізноманітніші ефекти. Вашому погляду з'являться вогненні візерунки у вигляді хризантем, піонів, жоржин, пальм, кілець, спіралей, сердечок, кроссетов, хвиль різних кольорів в супроводі звукових ефектів - тріска, шипіння та свисту.


Феєрверк в приміщенні представляє собою композицію з професійних низькотемпературних фонтанів, спалахів та водоспадів, які практично не генерують дим і запах. Ми використовуємо спеціальні сценічні вироби вітчизняного виробництва, які не завдають шкоди здоров'ю людини, що підтверджено відповідним висновком головного санітарного лікаря України.


Ми також пропонуємо Вам різноманітні спецефекти: пневмохлопушкі (з ефектами конфетті, серпантин), професійні пневматичні гармати.


На світі не багато видовищ, які за силою своєї дії могли б заступити собою картину відкритого неба в яскравих переливаються всіма кольорами веселки вогнях, що розлітаються по немислимим траєкторіях! Феєрверк-шоу підніме настрій і зарядить святкової енергією навіть самих серйозних і консервативних учасників даної події! Магазин PIROS готовий зрадостю запропонувати Вам послуги з організацію та проведення феєрверку з використанням професійного обладнання і піротехніки!


Розташовуючи прекрасною колекцією феєрверків і великим досвідом роботи, ми раді запропонувати Вам свої послуги з професійної організації та проведення професійних феєрверків і будь-яких піротехнічних шоу, які стануть гідною прикрасою Вашого торжества, концерту, весілля, ювілею, презентації, корпоративної вечірки чи дня народження.


Яскраві спалахи в небі, розсип зірок, повільно падаючих і затухаючих біля землі, сплеск емоцій глядачів, оплески, крики захвату. Хто не спостерігав цю картину в кінці кожного великого свята, коли тисячі людей виходять на вулицю, збираються на відкритих майданчиках, щоб помилуватися прекрасним видовищем - салютом або феєрверком!


Ми вкладаємо максимум зусиль на підвищення якості наших виробів і пропонованих послуг.


Вся продукція сертифікована відповідно до вимоги Держстандарту. співробітники мають посвідчення встановленого зразка.


За минулі роки ми завоювали стійку репутацію на ринку перевіреного і надійного партнера по бізнесу.


Індивідуальний підхід, великий асортимент експонованих нами послуг, мобільність, відкритість і доступність інформації, на основі якої ми будуємо наші взаємини зі своїми клієнтами. Ми також приділяємо особливу увагу побудові та розвитку довгострокових договірних відносин з нашими партнерами по бізнесу.


Завдяки ефектності нашої продукції і професіоналізму фахівців це свято надовго залишиться у Вашій пам'яті!


Індивідуальний підхід до кожного заходу дасть можливість втілення всіх Ваших побажань і додасть святу особливу неповторність.

Copyright 2010-2011 © Piros.com.ua | All rights reserved

Яндекс.Метрика
Авто на весілля м.Рівне