Оплата і доставка

Ми пропонуємо на Ваш вибір способи оплати:


Якщо Ви вирішили оплатити Ваше замовлення готівкою в р Рівне, то при оформленні заказавиберете цей спосіб доставки. Ви платите за замовлення при зустрічі з кур'єром компанії Piros в межах Рівне. Місце, час і дата зустрічі обговорюються по телефону. Так само Ви можете забрати замовлення в нашому магазині по вул. Небесної Сотні (Кіквідзе) 8, при цьому за обробку та доставку товар оплата не стягується.

Якщо Ви вирішили оплатити Ваше замовлення за допомогою, банківського переказу, то вчасно оформлення замовлення вам необхідно вказати форму оплати "Банківський переказ". Після оформлення замовлення з'являється квитанція про оплату, яку можна роздрукувати і по ній платити. У разі, якщо немає принтера, необхідний переписати реквізити і номер замовлення. Як тільки, Ваше замовлення буде оформлений, наш менеджер зв'яжеться з Вами по телефону для підтвердження замовлення.

Реквізити: Максимчук Світлана Борисівна, к/p: 4731219104355866 в "ПриватБанк"

На Ваш вибір ми пропонуємо такі способи доставки:


Якщо ви вибрали доставку за допомогою «Нова Пошта», то при оформленні замовлення виберете саме цей варіант доставки. "Нова Пошта" надає послуги міжміського автотранспортної логістики. Дозволяє максимально швидко доставити будь-який вантаж, навіть у дуже важкодоступні населені пункти. Вартість доставки оплачує замовник при отриманні, не залежно від кількості товару, що замовляється. Терміни доставки від 2-3-х робочих днів. Дізнатися про представництво у Вашому місті «НоваПошта» можно на https://novaposhta.ua/.

Якщо ви вибрали доставку за допомогою «Автолюкс», то при оформленні замовлення, виберете саме цей варіант доставки. Компанія «Автолюкс» одна з лідируючих автоперевізників товарів і вантажів. 80 офісів в 54 містах України для відправлення та прийому вантажу у зручний для Вас час. Більше 130 вантажних машин щодня здійснюють перевезення вантажу по міста України. Вартість доставки оплачує замовник при отриманні товару, не залежно від кількості товару, що замовляється. Терміни доставки від 2-3-х робочих днів. Дізнатися про представництво у Вашому місті «Автолюкс» можна на https://autolux.ua.

Якщо ви вибрали доставку за допомогою «Ночной Экспресс», то при оформленні замовлення виберете саме цей варіант доставки. «Ночной Экспресс» здійснює регулярні вантажоперевезення по встановлених маршрутам на території Украіни. Вартість доставки оплачує замовник при отриманні товару, не залежно від кількості товару, що замовляється. Терміни доставки від 2-3-х робочих днів. Дізнатися про представництво у Вашому місті «Ночной Экспресс» можна на http://www.nexpress.com.ua/.

Якщо ви вибрали доставку за допомогою «Мист Экспресс», то при оформленні замовлення виберете саме цей варіант доставки. Служба доставки «Мист Экспресс» провідна компанія з експрес - Доставці вантажів по території України. Вартість доставки оплачує замовник при отриманні товару, не залежно від кількості товару, що замовляється. Терміни доставки від 2-3-х робочих днів. дізнатися про представництво у Вашому місті «Мист Экспресс» можна на http://www.meest-express.com.ua/.